O nas

Istniejemy od 2003 roku. Chociaż charakteryzuje nas tradycyjne podejście do wykonania produktu, to cechuje nas również otwartość na nowoczesne technologie. Na bieżąco śledzimy innowacyjne rozwiązania, niemniej jednak stawiamy na dokładność i jakość produkcji. Mówi się, że czas istnienia na rynku jest bardzo ważny i wiele może powiedzieć o firmie, a my mamy za sobą już 15 lat działalności. Dlatego warto nam zaufać. Dzięki temu nasze produkty zagwarantowały sukces marce Anneloes.

Ważnym elementem naszej działalności są pracownicy. Nasze zasady wspierają silną kulturę pracowniczą i pozwalają dbać o właściwe środowisko pracy. Ludzie, którzy pracują dla nas i z nami podzielają wartości i szanują misję firmy, więc możemy być pewni, że nasze produkty będą doskonałe. To zespół świetnie wyszkolonych osób, których potencjał umożliwia nam osiąganie założonych celów, a profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętności na wysokim poziomie są gwarancją wysokiej klasy produktów dla Klientów.


Jakość to detal

Współpraca z nami to gwarancja terminowego wykonania zamówienia. Umożliwiają to: odpowiedni zespół, właściwe zarządzanie zleceniami, stałe grono podwykonawców.

Jakość to czas

Presja czasu nie najlepiej wpływa na działania. Produkcja indywidualna daje duży komfort w kwestii czasu, a spokojny proces produkcji gwarantuje unikanie pomyłek i terminowe wykonanie zamówienia.

Jakość to poszanowanie ludzi

Dbamy o dobrą jakość relacji zarówno wewnątrz firmy – pomiędzy naszymi pracownikami, jak też o relacje zewnętrzne – z dostawcami, klientami. Doskonałym dowodem na to jest stałe grono podwykonawców oraz klienci, którzy polecają nas jako rzetelną firmę.

Jakość to pokora

Doskonale wiemy, że gwarancja sukcesu to usłyszenie głosów z zewnątrz i odpowiednie na nie reagowanie. Dzięki konsultacjom z klientami, rozwijamy jakość naszych usług – unowocześniamy je, poprawiamy, wprowadzamy rozwiązania, które będą lepsze dla firmy i danego zamówienia.

Jakość to technologia

Rozwój technologii pozwala na wykonywanie poszczególnych etapów produkcji z jeszcze większą precyzją, ale również niejednokrotnie umożliwia ograniczenie zużycia materiałów, niwelowanie kosztów produkcji, postępowanie zgodnie z wymogami ekologicznymi.

Outsourcing

Posiadamy stałe grono przeszywalni i podwykonawców, dzięki czemu mamy możliwość zwiększenia mocy przerobowej, jeśli zdarzy się większa ilość zamówień lub jednorazowe duże zamówienie.

Certyfikat jakości IRBC

Uzyskaliśmy certyfikat jakości IRBC Agreements Dutch Agreement on Sustainable Garments and Textile, którego celem jest poprawa warunków pracy, zapobieganie zanieczyszczaniu środowiska, sprzyjanie dobrym warunkom bytowania zwierząt.